3
|
Миколенко
Арсен Олександрович
|
Карлівська гімназія ім. Ніни Герасименко Карлівської районної ради
Полтавської області
|
1
|
Ляпота
Лариса Олексіївна
|
3
|
Волікова
Ірина Романівна
|
Решетилівська загальноосвітня школа
І ступеня Решетилівської районної ради
Полтавської області
|
2
|
Колодяжна
Інна Володимирівна
|
3
|
Литвин
Назар Романович
|
Шишацька спеціалізована школа
ім. В.І. Вернадського
Шишацької районної ради
Полтавської області
|
3
|
Білик
Любов Володимирівна
|
4
|
Темносагата Вікторія Олександрівна
|
Шишацька спеціалізована школа
ім. В.І. Вернадського
Шишацької районної ради
Полтавської області
|
1
|
Литвин
Роман Іванович
|
4
|
Крюкова
Марія Віталіївна
|
Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №34 Полтавської міської ради
Полтавської області
|
2
|
Громова
Олена Леонідівна
|
4
|
Пушкар
Вікторія Вікторівна
|
Карлівська загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів №1
Карлівської районної ради
Полтавської області
|
3
|
Марзан
Тетяна Іванівна
|
5
|
Коба
Ксенія Віталіївна
|
Дубинівський навчально-виховний комплекс
Новосанжарської районної ради
Полтавської області
|
1
|
Коба
Світлана Миколаївна
|
5
|
Василенко
Поліна
Валеріївна
|
Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №15» Полтавської міської ради
Полтавської області
|
2
|
Боярська
Таміла
Юріївна
|
5
|
Ведмідь
Анна Тарасівна
|
Оржицька загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів імені І.Я.Франка
Оржицької районної ради
Полтавської області
|
3
|
Степаненко
Ольга Іванівна
|
6
|
Піскова
Єлизавета Сергіївна
|
Новосанжарський навчально-виховний комплекс
Новосанжарської районної ради
Полтавської області
|
1
|
Царенко
Галина Борисівна
|
6
|
Гелей
Дарина Олександрівна
|
Шишацька обласна гімназія-інтернат для обдарованих дітей
Полтавської обласної ради
|
2
|
Ігнатченко
Наталія Гигорівна
|
6
|
Кірєєва
Поліна Валеріївна
|
Кременчуцька спеціалізована школа з поглибленим вивченням англійської мови № 10 Кременчуцької міської ради
Полтавської області
|
3
|
Яцина
Світлана Василівна
|
6
|
Пискун
Олександра Олександрівна
|
Степненський навчально-виховний комплекс
Полтавської районної ради
Полтавської області
|
3
|
Яременко
Валентина Іванівна
|
7
|
Світлична
Ольга Андріївна
|
Полтавська гімназія №6
Полтавської міської ради
Полтавської області
|
1
|
Холостова
Валентина Володимирівна
|
7
|
Колесник
Анна Русланівна
|
Лубенська загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів №2
Лубенської міської ради
Полтавської області
|
2
|
Сало
Вікторія Василівна
|
7
|
Хворост
Анастасія Олександрівна
|
Селещинська загальноосвітня
школа І-ІІІ ступенів
Машівської районної ради
Полтавської області
|
2
|
Дембіцька
Людмила Миколаївна
|
7
|
Федоренко
Єлизавета Вікторівна
|
Оржицька загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів імені І.Я.Франка
Оржицької районної ради
Полтавської області
|
3
|
Дікова
Людмила Григорівна
|
7
|
Чухліч
Вікторія Олександрівна
|
Спеціалізована загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка з поглибленим вивченням предметів суспільно-гуманітарного циклу Комсомольської міської ради
Полтавської області
|
3
|
Тормасінова
Ірина Валентинівна
|
8
|
Лазоренко
Яна Сергіївна
|
Лубенська загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів №2
Лубенської міської ради
Полтавської області
|
1
|
Корніяченко
Людмила Іванівна
|
8
|
Обревко
Сніжана Михайлівна
|
Шишацька спеціалізована школа
ім. В.І. Вернадського
Шишацької районної ради
Полтавської області
|
2
|
Ярова
Руслана Олександрівна
|
8
|
Дуденко
Ольга Максимівна
|
Полтавська гімназія №17
Полтавської міської ради
Полтавської області
|
3
|
Гриценко
Зоя
Миколаївна
|
9
|
Майборода
Тетяна Ігорівна
|
Полтавська загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів № 4
Полтавської міської ради
Полтавської області
|
1
|
Урбанович
Алла Миколаївна
|
9
|
Максімова
Тетяна Сергіївна
|
Остап’євська загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів
Великобагачанської районної ради
Полтавської області
|
2
|
Дзябенко
Світлана Володимирівна
|
9
|
Луценко
Аліна Павлівна
|
Дмитрівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Дмитрівської сільської ради
Полтавської області
|
3
|
Шматченко
Людмила Анатоліївна
|
10
|
Гузь
Анастасія
Юріївна
|
Полтавська загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів №5
Полтавської міської ради
Полтавської області
|
1
|
Нестерчук
Оксана Федорівна
|
10
|
Золотар
Вікторія Володимирівна
|
Лохвицька загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів №2
Лохвицької районної ради
Полтавської області
|
2
|
Ігнатьєва
Наталія Анатоліївна
|
10
|
Коновалов
Михайло Михайлович
|
Жоржівська загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів
Шишацької районної ради
Полтавської області
|
2
|
Костенко
Софія Іванівна
|
10
|
Урбанська
Діана Станіславівна
|
Гадяцька спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів імені Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради
|
3
|
Ревегук
Світлана Володимирівна
|
10
|
Чмихало
Анастасія Русланівна
|
Новосанжарський навчально-виховний комплекс
Новосанжарської районної ради
Полтавської області
|
3
|
Проскурня
Ольга Анатоліївна
|
11
|
Накісько
Тетяна Андріївна
|
Полтавська обласна гімназія-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості
ім. А.С.Макаренка
Полтавської обласної ради
|
1
|
Шевченко
Любов Іванівна
|
11
|
Жур
Яна Андріївна
|
Спеціалізована загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів №3 імені В.О.Нижниченка
з поглибленим вивченням предметів суспільно-гуманітарного циклу Комсомольської міської ради
Полтавської області
|
2
|
Тормасінова
Ірина Валентинівна
|
11
|
Балан
Катерина
Василівна
|
Розбишівська загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів
Гадяцької районної ради
Полтавської області
|
2
|
Верещака
Валентина Іванівна
|
11
|
Домаренко
Ольга Ярославівна
|
Карлівська гімназія ім. Ніни Герасименко Карлівської районної ради
Полтавської області
|
3
|
Полтавська
Людмила Петрівна
|
11
|
Яковлєва
Оксана Сергіївна
|
Степненський навчально-виховний комплекс
Полтавської районної ради
Полтавської області
|
3
|
Яременко
Валентина Іванівна
|
|
Овсієнко
Яна Олександрівна
|
Полтавський професійний ліцей
Полтавської області
|
1
|
Дуброва
Наталія Олексіївна
|
|
Косинець
Вікторія Олегівна
|
Полтавський професійний
ліцей сфери послуг
Полтавської області
|
2
|
Гречковська
Тетяна Сергіївна
|
|
Орленко
Ілона Вікторівна
|
Вище професійне училище
ім. А.О.Чепіги
Полтавської області
|
3
|
Кузенко
Валентина Юріївна
|
|
Тарасовська
Вікторія Олександрівна
|
Полтавський нафтовий геологорозвідувальний технікум ПНТУ
|
1
|
Кузьменко
Ольга Володимирівна
|
|
Аніпір
Ірина Леонідівна
|
Полтавський базовий медичний коледж
|
2
|
Дворнік Світлана Іванівна,
Каленіченко Світлана Вікторівна
|
|
Сімакова
Ольга Вікторівна
|
Березоворудський технікум Полтавської державної аграрної академії
|
3
|
Назаренко Наталія Василівна
|
ІІІ курс
|
Світлішина
Анна Ігорівна
|
Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г.Короленка
|
1
|
Ніколашина
Тетяна Іванівна
|
ІІ курс
|
Кібенко
Катерина Олександрівна
|
Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г.Короленка
|
2
|
Українець
Людмила Федорівна
|
ІV
курс
|
Тягун
Ірина Іванівна
|
Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г.Короленка
|
3
|
Павлова
Ірина Григорівна
|
І курс
|
Шкодіна
Анастасія Дмитрівна
|
Вищий державний навчальний заклад України «Українська медична стоматологічна академія» м.Полтава
|
1
|
Лещенко
Тетяна Олександрівна
|
І курс
|
Шевченко
Дар’я Володимирівна
|
Вищий державний навчальний заклад України «Українська медична стоматологічна академія» м.Полтава
|
2
|
Юфименко
Вікторія Георгіївна
|
ІІІ курс
|
Перепелиця
Владлена Володимирівна
|
Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка
|
3
|
Дорошенко
Світлана Михайлівна
|
І курс
|
Личман
Аліна Сергіївна
|
Полтавська державна аграрна академія
|
3
|
Сизоненко
Наталія Миколаївна
|
4
курс
|
Лисенко
Юлія Вікторівна
|
Кременчуцький педагогічний коледж імені А.С.Макаренка
Полтавської області
|
1
|
Прокопов
Дмитро Юрійович
|
3 курс
|
Андрієнко
Олена Ігорівна
|
Кременчуцький педагогічний коледж імені А.С.Макаренка
Полтавської області
|
2
|
Скоропльот
Наталія Андріївна
|
1
курс
|
Євдокимова Оксана Вікторівна
|
Кременчуцький педагогічний коледж імені А.С.Макаренка
Полтавської області
|
3
|
Ладягіна
Валентина Павлівна
|
2 курс
|
Третяк
Аніта Олегівна
|
Кременчуцький педагогічний коледж імені А.С.Макаренка
Полтавської області
|
3
|
Прокопов
Дмитро Юрійович
|